Команда кафедри журналістики розповіла про проект «Рука допомоги» на медіафорумі в Острозі

Команда студентів-журналістов Українського гуманітарного інституту в рамках конкурсу студентських проектів здійснила поїздку до Національного університету «Острозька академія». Журналісти УГІ представили свій проект щодо розвитку сайту http://helpinghand.esy.es «Рука допомоги» на студентському медіафорумі «Регіональні медіа: секрети якісного тексту». Головними спікерами медіафоруму були професійні журналісти Олексій Шевченко і Годунок Зоряна, які поділились секретами ремесла.
Команда з УГІ викликала велику цікавість. Студентка Карина Цимбук і працівник кафедри Світлана Рибак розповіли про конкурс проектів УГІ і про сайт «Рука допомоги», який висвітлює соціальні студентські програми. Сайт був створений як творчо-кваліфікаційна робота в травні 2016 року. В новому навчальному році ініціативна група отримала фінансову підтримку на внутрішньому конкурсі студентських проектів УГІ й займається наповненням і просуванням цього сайту серед цільової аудиторії.
Всього на форумі було близько 25 учасників. В лабораторії панувала неформальна атмосфера, тому кожен з присутніх міг висловити свої думки і задавати різні запитання.
Подібний медіафорум Острозькою кафедрою журналістики проводився вперше. Форум став продовженням навчальної роботи кафедри, що вважає важливим взаємодіяти з місцевою аудиторією. Для цього викладач кафедри Роман Шулик разом зі студентами ініціювали створення інтернет-ресурсів https://ostroh.info і http://jlab.oa.edu.ua. Повна назва J.Lab – «Лабораторія журналістської майстерності». Крім сайту вона має приміщення – спеціально обладнану аудиторію, де і проходив форум.
Студенти Острозької Академії запрошували гостей приїжджати на подібні заходи знову. Команда проекту щодо розвитку сайту «Рука допомоги», в свою чергу, має надію зустрітися з новими друзями з Острогу на традиційній квітневій науковій конференції УГІ.
Анна Рябенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *