На благодійний турнірі з футзалу зібрали 17 тисяч гривень на лікування Дениса Кравченка

Студенти Українського гуманітарного інституту 20 та 21 лютого разом з молодіжним рухом «Upstream» організували благодійний турнір з футзалу. Турнір під гаслом «Грай заради життя» допоміг зібрати 17 тисяч гривень на лікування Дениса Кравченка з Херсону, що бореться з міастенією.

Усі 10 команд учасників, що прибули з Києва, Бучі, Чернівців мали можливість відвідати благодійну ярмарку солодощів. Небайдужі, активні студенти та викладачі приготували печиво, торти, а також пропонували придбати сік та чай. У такий спосіб вони приєдналися до благодійності та допомогли зібрати кошти для Дениса.

Цей турнір зібрав також численну кількість вболівальників. Найактивніші з них отримали фірмові подарунки від «Upstream». А команда переможців нагороджена кубком турніру та медалями. Усі команди повезуть додому море емоцій та вражень. А Денису передадуть кошти, які дають надію, що в майбутньому він зможе грати футбол та бути здоровим.