Студенти обговорили, як керувати сайтом в інтересах аудиторії

Що могло б зробити сайт «Рука допомоги», який розповідає про соціальні ініціативи студентів УАЦВО, більш цікавим для аудиторії? Це було головне питання, відповідь на яке шукали учасники тренінгу – студенти-журналісти і представники студентської ради.

Зустріч ініціювали майбутні журналісти, які займаються розвитком сайту про соціальне волонтерську діяльність та навіть розробили для цього спеціальний проект на внутрішньому інститутському конкурсі.

Учасники розділились на малі групи і такими командами винаходили новий дизайн сайту, складали графік публікацій. У конкурсі-експромті на кращу презентацію перемогли першокурсниці – майбутні журналістки Аня Рябенко та Аня Балігар.

«На тренінгу були з’ясовані ролі тих, хто бере участь в соціальних програмах і тих, хто пише про них, – говорить експерт проекту «Рука допомоги» Світлана Рибак, – тепер ми зможемо краще планувати матеріали і оперативніше виставляти їх на сайт. Цей та інші заплановані заходи, сподіваюся, зроблять сайт більш затребуваним з боку наших користувачів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *