Учасники тренінгу написали історію за допомогою «Кита-сценариста»

Готуючись до конкурсу сценаріїв з проекту “Сценарист Pictures” група студентів Українського гуманітарного інституту освоїла на семінарі інтернет-програму «Кит-сценарист», яка допомагає написати и правильно оформити сценарій.

Організатором семінару та проекту є команда студентів-журналістів 2 курсу, лідером якої є Євгеній Лященко, а тренінг провів викладач курсу сценарної майстерності Фелікс Понятовський.

Спочатку викладач розповів правила оформлення: де відбувається дія, опис події, імена героїв, їх репліки, титри ‒ це була перша частина заходу. Потім сівши за комп’ютер, Фелікс Понятовський запропонував аудиторії написати сценарій.

Присутні могли розслабитися й пофантазувати. Пропонуючи свої ідеї та думки, учасники тренінгу набирали сторінки у історії. За короткий відлік часу, але з цікавими поворотами подій сценарій був готовий.

Фелікс Понятовський побажав студентам, які отримали нові навики, енергійніше приступати до написання сценаріїв для конкурсу “Сценарист Pictures”, а організатори ще раз нагадали тему конкурса – «Цінність людських відносин».

Вікторія Півень