В УГІ організували практику з християнської педагогіки

В Українському гуманітарному інституті на початку березня закінчила проходження практики студентка 4 курсу Унiверситету менеджменту освiти Національної Академії  педагогічних наук України Ольга Задніпрянець.  Спеціальність дівчини – християнська педагогіка, отож третю, переддипломну практику вона проходила у проректора Інституту та викладача з християнської етики, Лариси Георгінової.

«Це новий етап в розвитку співпраці між нами та Академією педагогічних наук, – говорить Лариса Георгінова, –  ми продовжуємо співпрацю в сфері християнської педагогіки».

Суть практики полягала у проведенні  лекцій, семінарів, і анкетувань. Завданням практикантки було навчитися добирати матеріал відповідно теми та мети викладу, використовувати найефективніші прийоми та методи для засвоєння програмного матеріалу, а також практичні навички спілкування зі студентами.

Звісно, що на початку виникали неабиякі труднощі, але завчасно поставлена ціль  стати висококваліфікованим вихователем допомогла впоратися. “Я відчувала, що на правильному шляху, тому я дякую Богу, що він допомогав мені” – запевняє Ольга Задніпрянець.

По закінченню практики студентка набула нового досвіду у сфері християнської педагогіки,  і зрозуміла, що практика – це не формальність, адже вона дала більше сил і надії, впевненості у собі, стимулу у набутті професії вчителя.

Анна Балігар